Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta - Bota Sot
Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

Mediale Vip

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 16:37
Fjolla Morina

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri.

Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze.

Në videon e publikuar këngëtarja thotë se nuk i do lulet por makinat e shtrenjta.

“Unë dua me i pasë veturat e shtrenjta e jo lule”, thotë Fjolla gjatë kësaj kënge.

Përveç se në këngë, këngëtarja e ka treguar shpeshherë jetën e shtrenjtë që bën, ku ekspozimi i makina, rrobave nga markat më të shtrenjta nuk ka munguar.

Ndryshe, Fjolla Morina ka dhe dy vajza, Alyah dhe Lediana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat