Pa make-up dhe me veshje popullore, Trejsi Sejdini tërheq vëmendjen e të gjithëve - Bota Sot
Pa make-up dhe me veshje popullore, Trejsi Sejdini tërheq vëmendjen e të gjithëve

Mediale Vip

Pa make-up dhe me veshje popullore, Trejsi Sejdini tërheq vëmendjen e të gjithëve

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 17:46
Trejsi Sejdini

Ajo di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen dhe të rrisë temperaturat. E kemi fjalën për ish-Miss ‘Universe Albania 2018’, Trejsi Sejdinin.

Modelja seksi ka vizituar së fundmi qytetin e Krujës ku ka realizuar edhe një set fotografik.

Në foton e publikuar në ‘Instagram’, Trejsi duket e mahnitshme, veshur me veshje popullore.

“Jam shume e lumtur qe vizitova qytetin e Krujes, nje vend plot me tradita dhe zakone. Gjithashtu se bashku me Klevin Halili, u munduam te realizojme nje set ku te nxjerrim ne pah kulturen e vendit tone, me veshje mbi 100 vjecare. Cdo gje qe une kam veshur eshte e punuar me dore dhe trashegojne nje histori te mbartur prej vitesh. Ps: NoMakeUp”, shkruan Trejsi krahas fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat