Arta Nitaj lë pa fjalë me paraqitjet nga Dubai, vera për të s’ka mbaruar!

Mediale Vip

Arta Nitaj lë pa fjalë me paraqitjet nga Dubai, vera për të s’ka mbaruar!

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 18:28
Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj përveç aktrimi është komentuar shpesh edhe për paraqitjet e saj, si dhe jetën private.

Nitaj së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Pozat e fundit nga Dubai të Artës lënë pa fjalë me linjat aq tërheqëse, ndërsa nuk lë pa ekspozuar asetet trupore.

Në foton të cilën e ka postuar në Instastory Arta duket tejet joshëse e veshur në të bardhë ndërsa e ka bërë ‘nxehtë’ tash kur edhe sezona e verës ka përfunduar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat