Moderatorja shqiptare çdo herë e më e ‘nxehtë’ - Bota Sot
Moderatorja shqiptare çdo herë e më e ‘nxehtë’

Mediale Vip

Moderatorja shqiptare çdo herë e më e ‘nxehtë’

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 19:36
Ilda Bejleri

Moderatorja dhe gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri njihet si një fytyrë mjaft e dashur për publikun shqiptarë.

Ajo vazhdimisht qëndron në qendër të vëmendjes për shkak të paraqitjeve të saj në publik.

Ilda kujdeset që secila paraqitje e saj të jetë në perfeksion, andaj ka bërë që të jetë një nga moderatoret më seksi shqiptare.

Edhe herën e fundit ajo ka ‘ngritur temperaturat’ me paraqitjen e saj duke vënë në pah format e përthyera trupore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat