Rihanna thotë se 'njeriu më i sëmurë mendor në Amerikë tani duket se është presidenti' - Bota Sot
Rihanna thotë se 'njeriu më i sëmurë mendor në Amerikë tani duket se është presidenti'

Mediale Vip

Rihanna thotë se 'njeriu më i sëmurë mendor në Amerikë tani duket se është presidenti'

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 20:04
Rihanna

Ajo duket qartë se nuk është fanse e Presidentit, të cilës i kërkoi të ndalonte përdorimin e muzikës së saj. Kur të dalë tema e të shtënave masive në El Paso dhe Dayton, Rihanna bisedon me Trump sepse ai tha se të shtënat kanë ndodhur për shkak të sëmundjes mendore ndërsa nuk diskutojnë kontrollin e armëve.

Kur të dalë tema e gjuajtjeve masive në El Paso dhe Dayton, Rihanna bisedon me Trump sepse ai tha se të shtënat kanë ndodhur për shkak të sëmundjes mendore ndërsa nuk diskutojnë kontrollin e armëve.

"Ishte shkatërruese," tha ajo. 'Njerëzit po vriten nga armët e luftës që i blenë legalisht. Kjo thjesht nuk është normale. Kjo nuk duhet, kurrë të jetë normale. Dhe fakti që është klasifikuar si diçka e ndryshme për shkak të ngjyrës së lëkurës së tyre? Ashtë një shuplakë në fytyrë. Është plotësisht raciste '.

Ajo vazhdon: 'Vendos një burrë arab me të njëjtën armë në të njëjtin Walmart dhe nuk ka asnjë mënyrë që Trump të ulet atje dhe ta adresojë atë publikisht si një problem i shëndetit mendor. Qenia më e sëmurë mendore në Amerikë tani duket se është presidenti '.

Kur u pyet për ndjenjat e saj për krizën e imigracionit, ajo shton: '' Çfarë thua? Cfare mund te thuash? Do të bëhet më mirë? Unë pothuajse ndjehem e sëmurë me stomakun tim. As nuk besoj se kjo po ndodh në jetën reale. Para syve të mi. Përpara botës. As nuk fshihet. Kjo është e paqartë', citohet të ketë thënë këngëtarja, raporton Dailymail.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat