Përfshihet në aksident rrugor aktori i humorit Albano Bogdo

Mediale Vip

Përfshihet në aksident rrugor aktori i humorit Albano Bogdo

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 20:42
Albano Bogdo

Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës.

Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet tjetër tip Ford që po lëvizte përpara tyre.

Aktori ka dalë i tronditur nga taksia pas përplasjes së makinave dhe siç shihet në foto është ulur në trotuar në cep të rrugës në perpjekje për të marrë veten.

Image

Fatmirësisht aksidenti veç dëmeve materiale të dy makinave nuk ka sjellë lendime serioze tek aktori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat