Njihuni me mamin e Greta dhe Eni Kocit, e na thoni cila nga vajzat i ngjan më shumë! - Bota Sot
Njihuni me mamin e Greta dhe Eni Kocit, e na thoni cila nga vajzat i ngjan më shumë!

Mediale Vip

Njihuni me mamin e Greta dhe Eni Kocit, e na thoni cila nga vajzat i ngjan më shumë!

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 20:44
Greta dhe Eni Koci

Përvecse të talentuara, Greta dhe Eni Koci janë dhe dy motra mjaft simpatike, të cilat e kanë tërhequr që në fillim publikun me pamjen e tyre joshëse.

Nga do ta kenë marrë vallë këtë bukuri?

Eni së fundi ka publikuar disa foto me të ëmën ndërsa admirojnë të dyja disa objekte të vjetra.

Me këtë rast e ka bërë paksa xheloze të motrën, që nuk është me to në këtë udhëtim në Plavë e Guci.

 “Për inat të Gretës”,- ka shkruar ajo në foto, ndërsa duket se po e shijon shumë kohën që po kalon me mamanë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat