Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit - Bota Sot
Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit

Mediale Vip

Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 21:16
Luana Vjollca

Luana Vjollca nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet joshëse.

Në këtë postim ajo ka zbuluar disa nga pjesët e trupit dhe e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është.

Mirëpo Luana e ka pasur edhe një pyetje për ndjekësit e saj të cilëve u ka kërkuar përgjigje nëse ua merr mendja se me çfarë po e sfidon veten këtë herë.

Përgjigjet ishin të ndryshme dhe munt t’i kuptoni në postimin e Luanës që ua sjellim në vazhdim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soon.. per here te pare! 🔥 Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...