Fotoja e Melania Trump që po bën namin në internet!!! - Bota Sot
Fotoja e Melania Trump që po bën namin në internet!!!

Mediale Vip

Fotoja e Melania Trump që po bën namin në internet!!!

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 21:33
Melania Trump

Melania Trump e ka treguar se kur vjen fjala tek shijet në veshje, ato i ka me bollëk.

Ashtu siç ka me siguri edhe këshilltat e atyre qe e njohin mire elegancën dhe stilin.

Por ndonjëhere, veshjet e saj thjesht nuk përshtaten dhe aq me situatën.

Siç është rasti më i8 fundit kur Zonja e Parë e Amerikës mori lopatën për të treguar nisjen e punimeve të një terreni të ri tenisi në Shtëpinë e Bardhë, ndërsa ishte veshur me pallto shik ngjyrë blu dhe një palë këpucë me shkëqim të së njëjtës ngjyrë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...