Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme - Bota Sot
Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

Mediale Vip

Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 00:48
Olta Gixhari

Aktorja e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në film apo teatër.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku aktorja është paraqitur e veshur me një fustan të gjelbër.

“Me pëlqen kur të tjerët me thërrasin sinjorita”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, e ku shihet se edhe kësaj here aktorja nuk ka të veshur të brendshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...