Ava merr çmim të rëndësishëm, falënderon edhe fansat LGBTI për mbështetjen - Bota Sot
Ava merr çmim të rëndësishëm, falënderon edhe fansat LGBTI për mbështetjen

Mediale Vip

Ava merr çmim të rëndësishëm, falënderon edhe fansat LGBTI për mbështetjen

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 13:56
Ava Max

Ava Max është shpallur “Artistja më depërtuese e vitit”.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila po korrë sukses edhe në botë, Ava Max, është nderuar me çmim të rëndësishëm.

Ajo është shpallur si “Artistja më depërtuese e vitit” dhe për mbështetjen i ka faëlnderuar fansat në përgjithësi e në veçanti ata të komunitetit LGBTI.

“Ndihem e nderuar që pranoj Çmimin “Artisti më depërtues i vitit” nga Revista Attitude! Më duhet të them një falënderim masiv për të gjithë Revistën Attitude që më vendosën mua në kopertinë – më keni përkrahur që nga dita e parë, dashuria juaj do të thotë e gjithë bota për mua dhe unë ju falënderoj për gjithçka që ju i qëndroni mrapa. Unë gjithashtu duhet të falënderoj fansat e mi LGBTQ + (Avatars), ju djema jeni tifozët absolutë më të mirë dhe jeni arsyeja pse unë e bëj këtë! Ndihem shumë mirënjohëse që jam këtu në Mbretërinë e Bashkuar dhe ju dua të gjithëve, jam shumë e entuziazmuar që ju të shihni se çfarë po vjen”, ka shkruar ajo pranë postimit të bërë në Instagram.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...