Prince Harry dhe Ed Sheeran bëhen bashkë, kjo është arsyeja e veçantë

Mediale Vip

Prince Harry dhe Ed Sheeran bëhen bashkë, kjo është arsyeja e veçantë

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 14:43
Prince Harry dhe Ed Sheeran

Kauza e veçantë i bëri bashkë Prive Harry-n dhe këngëtarin Ed Sheeran.

Ditën e djeshme në profilin e Dukës dhe Dukeshës së Sussex u postua një video ku shihej këngëtari I njohur Ed Sheeran duke hyrë me kamerë në shtëpinë e Princit Harry dhe Dukeshës Meghan.

Ndërsa ditën e sotme u bë e ditur se këngëtari Ed Sheeran është bërë bashkë me Prince Harry-n për një kauzë të veçantë.

Ata kanë ofruar mbështetje për Ditën Botërore të Shëndetit Mendor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming soon... @teddysphotos • #WMHD

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat