Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo” - Bota Sot
Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo”

Mediale Vip

Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo”

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 18:48
Skerdi

Skerdi sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Skerdi Ago, ashtu siç kishte premtuar, sapo publikoi projektin e tij më të ri.

Kësaj radhe, ai erdhi nv duet me Thepak, ndërsa këngën me titull “Diablo” e sollën të shoqëruar edhe me klip.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdesën dy artistët, ndërsa videoklipi është punuar nga “Pro Video”.

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri me titull “Diablo” nga Skerdi dhe Thepak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...