I dashuri e filmon Dua Lipën në banjo dhe videon e poston në rrjet - Bota Sot
I dashuri e filmon Dua Lipën në banjo dhe videon e poston në rrjet

Mediale Vip

I dashuri e filmon Dua Lipën në banjo dhe videon e poston në rrjet

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 00:34
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Anwar Hadid ia publikoi Dua Lipës një video të realizuar në banjo.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë shumë të komentuar, që nga momenti kur e bënë lidhjen e tyre publike.

Çifti janë të pandashëm pothuajse kudo që shkojnë, ndërsa paparacët u publikojnë fotografi nga secila paraqitje e tyre bashkë.

Së fundi, Anwar publikoi një video, në të cilën shfaq Duan në banjo duke u rregulluar, ku shihet e veshur me një fustan të shkurtër, të zi.

Kujtojmë se Dua Lipa është në përgatitje të albumit të ri, për të cilin po punon intenzivisht. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat