Aktorja e famshme pozon tërësisht e zhveshur për ditëlindjen e 73-të - Bota Sot
Aktorja e famshme pozon tërësisht e zhveshur për ditëlindjen e 73-të

Mediale Vip

Aktorja e famshme pozon tërësisht e zhveshur për ditëlindjen e 73-të

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 07:33
Somers

Mosha është vetëm një numër? Thjesht pyet Suzanne Somers.

Aktorja ikonike e TV dhe mbrojtëse e shëndetit bëri 73 vjet të mërkurën, duke festuar këtë me një foto të zhveshur.

“Këtu jam unë në moshën 73 vjeç në veshjen time të ditëlindjes !!!”, ka shkruar ajo në postim, i cili është përmbytur me komente mbështetëse dhe komplimente  nga fansat e saj.

Për dekada të tëra, Somers ka dhënë këshillat e saj për shëndetin me rutinat e saj të stërvitjes, librat shëndetësor dhe linjë organike të lëkurës dhe artikujve ushqimorë. Ajo gjithashtu ka një markë bukurie, Suzanne Organics , të cilën e filloi pasi u diagnostikua me kancer të gjirit në vitin 2000.

“Unë do të thoja një nga dhuratat më të mëdha që kisha ishte të prekja nga kanceri 20 vjet më parë,” i tha ajo në gusht për PEOPLE. “Dhe ju nuk mendoni se ditën kur i dëgjoni fjalët:” Ju keni kancer “, por ishte thirrja ime e zgjimit . Çfarë po bëj? Çfarë po ha? Cili është stili im i jetës? Cilat produkte po përdor?

Ajo tha se vendosi që atëherë të bënte një ndryshim të madh në stilin e jetës duke hequr çdo kimikate toksike nga shtëpia e saj dhe duke i paraprirë trajtimit kimioterapi. Ajo gjithashtu vendosi të zhvillojë linjën e saj të produkteve organike, toksike, pa gluten, lëkurë, trup dhe produkte kozmetikë.

“E pashë këtë nevojshme dhe po e plotësoj nevojën,” tha ajo. “Ne duam diçka të lirë dhe të pastër.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat