Kështu po kalon të dielën Eni Koçi - Bota Sot
Kështu po kalon të dielën Eni Koçi

Mediale Vip

Kështu po kalon të dielën Eni Koçi

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 21:20
Eni Koçi

Eni Koçi ka ndarë me publikun disa momente nga e Diela e saj.

Për Eni Koçin është një e dielë sportive, këngëtarja ka shfrytëzuar ditën e saj të lirë në palestër duke u përkujdesur për linjat trupore.

Ajo ndau një imazh në llogarinë e saj në Instagram ku shihet në një nga palestrat e Prishtinës, dhe në bazë të fotografisë ajo duket në formë mjaft të mirë.

Kujtojmë se gjatë javës Eni lansoi edhe projektin e saj më të ri që titullohet ‘Sekreti’ dhe nuk i ka munguar pëlqimi i publikut gjatë këtyre ditëve. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat