Maluma tregon muskujt në foton ku shihet gjysmë i zhveshur - Bota Sot
Maluma tregon muskujt në foton ku shihet gjysmë i zhveshur

Mediale Vip

Maluma tregon muskujt në foton ku shihet gjysmë i zhveshur

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 21:23
Maluma

Maluma ka ‘ngacmuar’ vajzat me foton e fundit.

Maluma pa asnjë dyshim është nga artistët më të pëlqyer si për muzikë ashtu edhe për pamjen e tij, dhe shumë burra kanë zili vëmendjen që artisti merr nga gjinia femërore.

Autori i hitit ‘Corazon’ fundmi ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet i mbuluar me një peshqir në pjesën e poshtme teksa në pjesën e epërme duket në formë mjaft të mirë.

Maluma është shumë i pëlqyer edhe nga publiku shqiptar edhe pse gjuha që këndon nuk kuptohet nga shumica e tyre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat