Ndejkësja i thotë të humbë peshë, kjo është përgjigja e Bebe Rexhës - Bota Sot
Ndejkësja i thotë të humbë peshë, kjo është përgjigja e Bebe Rexhës

Mediale Vip

Ndejkësja i thotë të humbë peshë, kjo është përgjigja e Bebe Rexhës

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 22:27
Bebe Rexha

Bebe Rexha ende po merr kritika për fizikun e saj.

Bebe Rexha nuk po mund t’i shpëtojë kritikave të publikut, ku temë kryesore kanë peshën e këngëtares, për çka mori sërish komente.

Këngëtarja nga Dibra pak orë më parë ka publikuar një fotografi veshur me një fustan të zi dhe përkundër faktit që duket shumë mirë një ndjekëse i la koment “Wow … Ti duhet të humbësh peshë”.

Ndërsa Bebe ia ktheu duke thënë “Jo, ju duhet të jeni më pranues dhe të punoni në vetë urrejtjen tuaj.”

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat