Flaka si “flakë” nga shtrati provokon, asetet ua tregon - Bota Sot
Flaka si “flakë” nga shtrati provokon, asetet ua tregon

Mediale Vip

Flaka si “flakë” nga shtrati provokon, asetet ua tregon

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 00:50
Flaka Krelani

Flaka Krelani ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ajo shquhet për potencën e saj vokale, por asesi për projektet e saj muzikore.

Ka kohë, që Krelani po mundohet të jetë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese.

Në të shumtën e rasteve ajo po nxjerr në pah asetet e saj, kjo padyshim për të marrë më shumë vëmendjen e të tjerve.

Edhe këtë herë ajo duket në formë dhe shumë seksi. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat