Ish-Missi nxjerr në shesh gjoksin - Bota Sot
Ish-Missi nxjerr në shesh gjoksin

Mediale Vip

Ish-Missi nxjerr në shesh gjoksin

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 13:11
Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini

Ish- Miss Shqipëria ka provokuar rënd.

Ish- Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin ka nxjerr në shesh gjoksin dhe pranë postimit ka lënë një këshillë për djemtë.

“Djalosh mos u zemëro”, shkruan mbi imazhin që e ka publikuar Trejsi.

Ajo në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe ata i ‘shpërblen’ me publikimin e fotografive ku shfaqet tejet joshëse.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat