Morena Taraku shtrihet në spital - Bota Sot
Morena Taraku shtrihet në spital

Mediale Vip

Morena Taraku shtrihet në spital

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 13:22
Morena Taraku

Morena Taraku nuk është mirë me shëndet.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ku edhe shihet e shtrirë në spital duke marrë intervenimin e nevojshëm.

Image

Morena nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat