Edhe këtë e bëjnë për Gashin fansat e tij - Bota Sot
Edhe këtë e bëjnë për Gashin fansat e tij

Mediale Vip

Edhe këtë e bëjnë për Gashin fansat e tij

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 14:43
Gashi

Gashi rreth vetes ka fansa të shumtë.

Reperi shqiptar i cili ka arritur sukses edhe jashtë vendit, Gashi, rreth vetes ka mbledhur shumë fansa.

Disa prej tyre madje e kanë shkruar emrin e tij në trup dhe këtë e ka bërë të ditur vetë reperi nëpërmjet një Instastory.

Image

Në foto shihen dy djem të rinj të cilët e kanë shruar emrin e Gashit në qafë. Nuk dihet nëse janë tatuazhe të cilat pas një kohe largohen apo janë të përjetshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat