Së shpejti baba, Alfio bën tatuazhin e veçantë për fëmijën që pritet të vijë në jetë - Bota Sot
Së shpejti baba, Alfio bën tatuazhin e veçantë për fëmijën që pritet të vijë në jetë

Mediale Vip

Së shpejti baba, Alfio bën tatuazhin e veçantë për fëmijën që pritet të vijë në jetë

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 15:44
Fatma , Alfio Rrotani

Alfio Rrotani dhe partnerja e tij Fatma do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Shefi i kuzhinës dhe gazetarja aktualisht po shijojnë muajt e pritjes së ëmbël përpara se bebushi të vijë në jetë.

Por Alfio mezi po pret ta mbajë në krah bebushin e andaj i ka dedikuar një tatuazh të veçantë e shumëdomethënës.

“Janë disa momente të bukura në jetë kur zemra të del nga vendi. Këto çaste une dua t’i mbaj në lëkurë. Mezi po të pres”- shkruan Alfio.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat