Ndërsa Justin u martua, Selena Gomez ‘vuan’ në këtë super kështjellë! - Bota Sot
Ndërsa Justin u martua, Selena Gomez ‘vuan’ në këtë super kështjellë!

Mediale Vip

Ndërsa Justin u martua, Selena Gomez ‘vuan’ në këtë super kështjellë!

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 15:53
Selena Gomez

Ish- i dashuri i saj  u martua për herë të njëjtën partnere, pak javë më parë nëpërmjet një ceremonie me 150 të ftuar.

Ndërsa për Justin Bieber duket se jeta po merr kahjen e duhur, Selena Gomez krahas suksesit në karrierë, nuk ka ende asgjë të re në jetën e saj private.

Ka nga ata fansa që ende mendojnë dhe shprezojnë që Justin e Selena mund të bashkohen sërish. Nuk e dimë se si a e ka përjetuar ylli i pop-it martesën e ish-it të saj, por edhe nëse ka vuajtur na lejoni t’ju tregojmë se në ç’kushte jeton Selena në shtëpinë (kështjellën) e saj.

E ndodhur në Montserrat, Texas, shtëpia ka një sipërfaqe prej 3188 metra katrorë dhe përbëhet nga 4 dhoma gjumi, katër banjo, kuzhina me një hapësirë të madhe, një palestër dhe një oborr ku në një cep të tij është dhe zona për Barbecue.

Vila ka një sërë facilitetesh si një sallë teatri, fushë golfi e tenisi, si dhe disa ambiente me vatra të shumta zjarri.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat