Pas lindjes së vajzës, ky është destinacioni i radhës i Ermalit dhe Arianës - Bota Sot
Pas lindjes së vajzës, ky është destinacioni i radhës i Ermalit dhe Arianës

Mediale Vip

Pas lindjes së vajzës, ky është destinacioni i radhës i Ermalit dhe Arianës

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 16:49
Ermal dhe Ariana Fejzullahu

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana së fundi u bën prindër për herë të katërt.

Dyshja e cila kanë edhe tre fëmijë të tjetër, mirëpriten në jetë vajzën Ana, e me të cilën tashmë kanë bërë udhëtimin e parë.

Ermali dhe Ariana së bashku me fëmijët kanë udhëtuar drejt Kapadokia, Turqi ku edhe kanë publikuar foto dhe video të ndryshme.

Imagermali dhe Ariana që njihe si një nga çiftet më simpatike dhe më të dashura në estradë, dukeshin të lumtur dhe për mrekulli së bashku teksa po shijonin bukurit përrallore të qytetit turk.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat