Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “çmendin“ Turqinë: fotot nga hoteli luksoz! - Bota Sot
Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “çmendin“ Turqinë: fotot nga hoteli luksoz!

Mediale Vip

Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “çmendin“ Turqinë: fotot nga hoteli luksoz!

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 20:31
Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat

Albërie Hadërgjonja nuk njihet më: ajo duket si motra e dy vajzave të saj në fotot e fundit, të realizuar në në Turqi.

Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa shihen në foto në një shtrat të veshura me fustane elegante dhe plot shkëlqim në ngjyrë blu të thellë, ndërsa qeshin e festojnë me shampanjë në duar!

Ato duket se kanë realizuar një sesion fotografik në një nga hotelet më luksoze në Stamboll të Turqisë.

Image

Edhe Anxhelina e Agnesa kanë postuar një nga fotografitë e këtij fotosesioni, ndërsa motrat shfaqen shumë tërheqëse me këmbët e zbulura.

Me shumë gjasë, këto foto të bukura do të pasohen dhe nga shumë të tjera, teksa të treja ato janë duke kaluar disa ditë te mrekullueshme bashkë nga Amerika në Turqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat