Çfarë trupi ka Ziza, i çmendë të gjithë - Bota Sot
Çfarë trupi ka Ziza, i çmendë të gjithë

Mediale Vip

Çfarë trupi ka Ziza, i çmendë të gjithë

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 23:07
Ziza

Aktorja dhe fotomodelja shqiptare, si duket është duke i thyer të gjitha barrierat sa i përket paraqitjeve publike. 

Ajo, ka elektrizuar Instagramin me një foto të cilën e ka postuar ku shihet me një stil atraktiv.

Me forma bombastike dhe linja ekstreme pozitive, Ziza Pajaziti po tregon se nuk ka konkurencë sa i përket pamjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat