“Halloween”-i i nxori dëshirën Kejvinës të dukej sikur Tayna - Bota Sot
“Halloween”-i i nxori dëshirën Kejvinës të dukej sikur Tayna

Mediale Vip

“Halloween”-i i nxori dëshirën Kejvinës të dukej sikur Tayna

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 15:04
Tayna , Kejvina Kthella

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, u transformua si Tayna në videoklipin e këngës “Bye bye”, të cilin e ka në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

Ajo po dukej njësoj si Tayna dhe si duket Tayna është e pëlqyera e saj.

Ndërsa Taynas kjo gjë i ka pëlqyer.

Image

Ajo në Instastory shkroi “Hahah të dua Kejvina”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat