Genta Ismajli pozon pa asnjë rrobë në trup - Bota Sot
Genta Ismajli pozon pa asnjë rrobë në trup

Mediale Vip

Genta Ismajli pozon pa asnjë rrobë në trup

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 19:10
Genta Ismajli

Genta Ismajli është dalluar për përformancat e zjarrta që i solli për publikun që prej fillimit të karrierës si këngëtare.

Krahas muzikës Genta ka treguar talent edhe në vallëzim me veshjet e saj ekstravagante

E guximshme për të bërë ndyshime dhe për ti thyer tabutë, ka qenë ndër të parat dhe vazhdon të jetë një hap para të tjerave me stil.

Fotografitë atraktive me poza tejet joshëse Genta nuk po i ndal këto ditë.

U shfaq e shtrirë në shtrat vetëm me bikini kurse e fundit nga ajo vjen një pozë provokuese ku shihet pa asnjë rrobë në trup. E tillë është Genta!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat