Ava Max mbërrin në Spanjë, gati për performancën në ‘MTV Europe Music Awards 2019’ - Bota Sot
Ava Max mbërrin në Spanjë, gati për performancën në ‘MTV Europe Music Awards 2019’

Mediale Vip

Ava Max mbërrin në Spanjë, gati për performancën në ‘MTV Europe Music Awards 2019’

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 19:19
Ava Max

Një organizimi të tillë nuk mund t’i mungonte një emër si Ava Max.

Ava Max sapo ka arritur në Sevillë, vendin ku nesër do mbahet organizimi i ndarjes së çmimeve nga ‘MTV Europe Music Awards’.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar një foto nga dhoma e saj, ku ka shkruar ‘Mbërrita në Sevillë, kush është gati për shfaqjen nesër?”.

Rikujtojmë se këngëtaret shqiptare si Ava Max, Loredana, Bebe Rexha dhe Ilira janë të nominuara për fitimin e disa çmimeve nga kjo ngjarje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat