Dje Blleki dhe Mc Kresha publikuan duetin e ri, Lumi B gati të ‘plas’ nga ‘inati’ - Bota Sot
Dje Blleki dhe Mc Kresha publikuan duetin e ri, Lumi B gati të ‘plas’ nga ‘inati’

Mediale Vip

Dje Blleki dhe Mc Kresha publikuan duetin e ri, Lumi B gati të ‘plas’ nga ‘inati’

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 22:58
Lumi B

Lumi B ka shprehur mendimin e tij për këngën ‘Thug life’.

Dje anëtarët e ‘PINT’ realizuan projektin e gjashtë brenda 30 ditëve duke shënuar një sukses të madh.

Ende pa mbushur një ditë të plotë nga publikimi, dueti mes Mc Kresha dhe Bllek ‘Thug life’ ka filluar të konsiderohet një hit, e së fundmi edhe Lumi B ka shprehur mendimin e tij për këtë bashkëpunim.

Ai ndau një pjesë të klipit në profilin e tij në Instagram, dhe ka shkruar “Qashtu duhet Mc Kresha dhe Bllek, inati pom vjen po sen i fort”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qashtu duhet @bllekibllekk @tavnikcity po m vjen inati po sen i fort....

A post shared by Lumi B (@lumib) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat