Ngjan me Michael Jackson, i kërkohet ta bëjë testin e ADN-së - Bota Sot
Ngjan me Michael Jackson, i kërkohet ta bëjë testin e ADN-së

Mediale Vip

Ngjan me Michael Jackson, i kërkohet ta bëjë testin e ADN-së

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 07:47
Michael Jackson

Një person i cili ka ngjashmëri të madhe me Michael Jackson, i është kërkuar që ta bëjë testin e ADN-së për ta vërtetuar se nuk është ai.

Sergio Cortes, ka të njëjtat flokë kaçurrele dhe tiparet që i kishte idhulli i tij.

Sergio me origjinë nga Barcelona performon këngët e Michael nëpër koncerte, dhe sipas një teorie të çuditshme thuhet se Jacko falsifikoi vdekjen e tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat