Kim Kardashian edhe njëherë tregon pse është femra më seksi në botë - Bota Sot
Kim Kardashian edhe njëherë tregon pse është femra më seksi në botë

Mediale Vip

Kim Kardashian edhe njëherë tregon pse është femra më seksi në botë

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 22:04
Kim Kardashian

Ylli i televizionit dhe një nga femrat më të përfolura në shtypin rozë, Kim Kardashian cilësohet si një nga femrat më seksi në planet, shkruan Indeksonline.

Ajo me paraqitjet e saj publike nëpërmjet televizionit apo mediave sociale ka arritur të marrë një vëmendje të madhe.

Madje nëpër llogaritë e saj në rrjetet sociale ajo ndiqet nga qindra mijëra fansa, që e përcjellin atë në çdo paraqitje.

Së fundmi, ajo përsëri e ka dëshmuar se është një nga femrat më seksi në botë.

Ajo u shfaq me një fustan ‘Versace’, që vinte në pah format e saj fantastike trupore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat