Rikthehet Nora Muqaj me një super projekt - Bota Sot
Rikthehet Nora Muqaj me një super projekt

Mediale Vip

Rikthehet Nora Muqaj me një super projekt

Nga: Maksim Gjokaj Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 14:44
Nora Muqaj

Ka vite që artin e saj e ka lënë pasi i është përkushtuar familjes por ajo po rikthehet më e fuqishme se kurrë.

Artistja atraktive Nora Muqaj po rivjen me një super projekt të ri muzikor ku ka xhiruar klipin e këngës.

Atë që ne dimë është se ajo po rikthehet me një super projekt punuar nja mjeshtri Florent Boshnjaku ndërsa veshja e saj është punuar nga Valdrin Sahiti, e grimi dhe flokët nga Sellma & Kaci, e të gjithë janë kureshtarë e mezi po e presin artisten në skenë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat