Mozzik ka një pyetje para publikimit të këngës së re - Bota Sot
Mozzik ka një pyetje para publikimit të këngës së re

Mediale Vip

Mozzik ka një pyetje para publikimit të këngës së re

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 15:05
Mozzik

Mozzik sot pritet që ta lansoj këngën e re, me titull ‘Dhelpër dianke’.

Mirëpo para se ta lansoj këtë këngë ai kë një pyetje për fansat e tij.

Mozzik përmes një foto të postuar në instastory i ka pyetur fansat e tij se çka do të ndodh sot në ora 23:59.

Image

Po ashtu Mozzik në këtë këngë do të jetë solo dhe më ndryshe se si jemi mësuar ta shohim kohëve të fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat