Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit - Bota Sot
Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit

Mediale Vip

Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 22:46
Demi Rose

Demi Rose ka ‘ngritur’ temperaturat me fotografinë e fundit.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë joshëse.

Së fundi, modelja postoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me bikini të verdha, në të cilat ‘ngacmonte’ imagjinatën e meshkujve.

Teksa pozoi nga prapa, Demi dukej si një ‘barbie’ me flokë të bardha, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek të pasmet e saj.

Për ndryshe, imazhi i saj ishte shkrepur në Ibiza të Spanjës dhe mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s better over here 👱🏽‍♀️💘 📸 by @bonniestrange

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat