Ashley Graham zbulon gjininë e fëmijës së parë - Bota Sot
Ashley Graham zbulon gjininë e fëmijës së parë

Mediale Vip

Ashley Graham zbulon gjininë e fëmijës së parë

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 23:25
Ashley Graham

Modelja e njohur, Ashley Graham, është shtatzënë dhe pret fëmijën e parë.

Ashley në emisionin “The Ellen DeGeneres Show” ka zbuluar gjininë e foshnjës.

“ Unë do të kem një djalë”, tha gjatë një loje në këtë emision Graham, e cila ishte shumë e emocionuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat