Emily prapë provokuese - Bota Sot
Emily prapë provokuese

Mediale Vip

Emily prapë provokuese

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 09:18
Emily Ratajkowski

Vera për të nuk ka kaluar.

Emily Ratajkowski po ndjek verën sikur dallëndyshet, së fundmi ajo ka udhëtuar në një vend bregdetar ku publikoi edhe disa fotografi.

Modelja e njohur për publikun, teksa po shijonte rrezet e diellit ka pozuar pa të brendshme teksa gjoksin e kishte të mbuluar vetëm me një kapelë.

Image

Emily mori mijëra komente pozitive dhe gati një milion pëlqime tek imazhi i ndarë në profilin e saj në Instagram ku numëron mbi 24 milionë ndjekës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat