Super talentja shqiptare që ushtrohet me yllin e talent show në Suedi - Bota Sot
Super talentja shqiptare që ushtrohet me yllin e talent show në Suedi

Mediale Vip

Super talentja shqiptare që ushtrohet me yllin e talent show në Suedi

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 19:24
Bleona Hasani

Të gjithë e njohim tashmë vajzën me zërin e veçantë dhe plot talent shqiptaren që jeton në Suedi, Bleona Hasani.

Ne mësojmë se ajo falë talentin të saj me plot të ardhme ushtrohet sot nga njē songcoach me yllin suedez Susanne Bertlin e cila punon vetëm me artistë të njohur e me programin Idol shumë të njohur në Suedi.

Deri tani Bleona ka realizuar 3 këngē në anglisht e 2 në shqip e pritet së shpejti të vijë me një projekt të ri muzikor.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat