Dua Lipa ka një falënderim të veçantë për fansat - Bota Sot
Dua Lipa ka një falënderim të veçantë për fansat

Mediale Vip

Dua Lipa ka një falënderim të veçantë për fansat

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 21:11
Dua Lipa

Dua Lipa po shijon suksesin e këngës së re.

Dua Lipa po qëndron në maje të top-listave me këngën “Don’t Start Now”.

Ky projekt është pjesë e albumit të ri të Dua Lipës, për të cilin këngëtarja është duke punuar me shumë përkushtim.

Përmes një postimi, Dua ka falënderuar fansat për përkrahjen që i kanë dhënë për këtë projekt.

“Thjesht dëshiroj të them një falënderim masiv për të gjithë ata që dëgjojnë, shpërndajnë dhe transmetojnë këngën “Don’t start now”! Faleminderit Irlandë që e rendite të katërtën këngën time! Faleminderit Mbretëria e Bashkuar që e renditët këtë në vendin e shtatë, në Top 10 më të mirë! Fansat për të gjithë mbështetjen… unë jam ende në proces, por jam shumë mirënjohëse dhe po ju dërgoj të gjithë dashuri”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat