Modelja del me peshqir në rrugët e Los Angeles - Bota Sot
Modelja del me peshqir në rrugët e Los Angeles

Mediale Vip

Modelja del me peshqir në rrugët e Los Angeles

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 22:08
Suki Waterhouese

Modelja Suki Waterhouese është fotografuar nga paparacët të enjten teksa ecte në rrugët e Los Angeles me flokë të lagur dhe peshqir në trup.

Sipas Daily Mail, modelja sapo ishte dalë nga banjo ishte nisur për të shkuar të realizoj një sesion të fotografisë.

27 vjeçarja më parë ishte marrë edhe me aktrim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat