“Bukuria është në gjene”, Anxhelina ia poston një foto joshëse Beatrixit - Bota Sot
“Bukuria është në gjene”, Anxhelina ia poston një foto joshëse Beatrixit

Mediale Vip

“Bukuria është në gjene”, Anxhelina ia poston një foto joshëse Beatrixit

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 23:44
Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj

Anxhelina dhe Beatrix kohën e fundit kanë qenë të pandara.

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj së fundi kanë pushuar bashkë në Paris.

Madje, dy kushërirat gjatë pushimeve që kaluan bashkë, kanë bërë tatuazhe të njëjta në duar.

Së fundi, ishte Anxhelina ajo e cila publikoi një foto të Beatrixit, në të cilën dukej tejet joshëse dhe tregonte njërin tatuazh në dorë.

“Dashuria rrjedh në familje siç mund ta shihni”, ka shkruar Anxhelina sipër fotografisë së Beatrixit. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat