Ky është mendimi i Getonjos për Kidën dhe këngën e saj të re - Bota Sot
Ky është mendimi i Getonjos për Kidën dhe këngën e saj të re

Mediale Vip

Ky është mendimi i Getonjos për Kidën dhe këngën e saj të re

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 22:48
Getinjo

Getinjo dhe Kida njihen për raporte të mira shoqërore.

Getinjo ka shprehur menjëherë mendimin e tij për ‘Mallin’ pas publikimit të këngës së re nga Kida.

Dyshja edhe pse ka ndodhur përçarje në kohën sa ishin pjesë e ‘On records’ kanë arritur të mbajnë raporte të mira mes vete, e kjo vërehet edhe me postimin e fundit të Getinjos.

Reperi ia ka shpërndarë këngën Kidës në profilin e tij në Instagram dhe ka shkruar “Super grua Kida”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat