Eneda Tarifa pjesë e “Kënga Magjike”, publikohet projekti “Ma zgjat dorën” - Bota Sot
Eneda Tarifa pjesë e “Kënga Magjike”, publikohet projekti “Ma zgjat dorën”

Mediale Vip

Eneda Tarifa pjesë e “Kënga Magjike”, publikohet projekti “Ma zgjat dorën”

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 20:40
Eneda Tarifa

Eneda Tarifa e ka publikuar këngën me të cilën do të paraqitet në “Këna Magjike 2019”.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa, do të jetë pjesë e festivalit të këngës “Kënga Magjike”.

“Ma zgjat dorën”, titullohet kënga për tekstin dhe muzikën e së cilës është kujdesur Flori Mumajesi. Ishte vetë Flori ai i cili nëpërmjet një publikimi në Instagram i ka ftuar ndjekësit që ta dëgjojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat