Iku nga Top Channel, zbulohet ku do e shohim moderatoren seksi - Bota Sot
Iku nga Top Channel, zbulohet ku do e shohim moderatoren seksi

Mediale Vip

Iku nga Top Channel, zbulohet ku do e shohim moderatoren seksi

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 13:29
Einxhel Shkira

Bukuroshja shqiptare Einxhel Shkira së fundmi u pa si pjesë e emisionit “E diell” në Top Channel, por kjo eksperiencë e saj zgjati vetëm pak javë, pasi më tej u largua.

Shkak për largimin tha se ishte mos përshtatja me rubrikën që drejtonte.

Mirëpo nuk ka kaluar shumë kohë dhe bukuroshja seksi vjen me një program të ri dhe në një televizion tjetër.

Ajo do të drejtojë një emision sportiv dhe konkretisht “Pressing”.

Einxhel do t’i bashkohet Gerti Çarçanit çdo të hënë dhe të enjte, në orën 22:00.

Gjithçka është konfirmuar nga televizioni “ABC News” ku në video moderatorja thotë, “Duke folur për gjithçka që është emocionuese në fushën e blertë, por edhe jashtë saj.” 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat