Pas problemeve me mbidozën e drogës, Demi Lovato zbulon kush i rrëmbeu zemrën - Bota Sot
Pas problemeve me mbidozën e drogës, Demi Lovato zbulon kush i rrëmbeu zemrën

Mediale Vip

Pas problemeve me mbidozën e drogës, Demi Lovato zbulon kush i rrëmbeu zemrën

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 13:45
Demi Lovato dhe Austin Wilson

Demi Lovato ka gjetur sërish dashurinë dhe këtë e ka bërë publike për ndjekësit në Instagram.

Pas problemeve që pati me mbidozën e drogës, këngëtarja zbuloi se po shijon historinë me modelin Austin Wilson.

Me anë të një fotografie ku dukeshin shumë të afërt, Demi shkruajti: "Dashuria ime".

Të njëjtën gjë bëri më vonë edhe Austin duke publikuar një imazh shumë të ëmbël.

Nuk dihet sa kohë kanë bashkë, por fansat ndihen shumë të lumtur që artistja po sheh sërish ditë të lumtura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat