Fifi është kjo?! Këngëtarja pret flokët shkurt dhe duket mahnitëse - Bota Sot
Fifi është kjo?! Këngëtarja pret flokët shkurt dhe duket mahnitëse

Mediale Vip

Fifi është kjo?! Këngëtarja pret flokët shkurt dhe duket mahnitëse

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 14:18
Fifi

Ajo ka eksperimentuar jo pak me look-un e saj. Këngëtarja simpatike Fifi ka vendosur të ndryshojë.

Përveç heqjes së kilogramëve, ajo së fundmi ka bërë edhe një tjetër ndryshim të madh në look-un e saj dhe i ka habitur fansat.

Këngëtarja duket se ka hequr dorë nga flokët e gjata duke i prerë ato shkurt. Ajo duket mahnitëse me modelin e ri të flokëve dhe me siguri edhe fansat do të pëlqejnë këtë ndryshim të sajin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat