Dikur shokë më pas të dashurar, aktorët sot nuk flasin mes vete - Bota Sot
Dikur shokë më pas të dashurar, aktorët sot nuk flasin mes vete

Mediale Vip

Dikur shokë më pas të dashurar, aktorët sot nuk flasin mes vete

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 15:31
Erkan Meriç, Hazal Subasi

Çifti i dhanë fund lidhjes në muajin prill. Kryeprotagonistë me karaktere të paharrueshme, ngjarje mjaft interesante po e mbajnë zgjuar kureshtjen e shikuesve. 

Në rolet kryesore janë Erkan Meriç, me rolin e “Omerit” dhe Hazal Subasi në rolin e ”Zehras”.

Një çift, i cili kalon sakrifica të mëdha për shkak të familjeve të tyre, por që i kalojnë të gjitha fal dashurisë së tyre.

Dashuria e tyree filluar në serial çiftin e përcolli edhe në jetën reale por që nuk zgjati shumë.

Aktori 33 vjeçar dhe aktorja 23 vjeçare  ishin në lidhje 2-vjeçare dhe lidhja e tyre mori fund në prill të këtij viti. Mediat turke për dyshen shkruajnë, se në fillim ishin shokë kurse tani ata kanë ndarë rrugët e tyre dhe më nuk flasin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat