Fotoshop apo ndërhyrje kirugjikale?! Genta Ismaili nuk njihet në foton e fundit - Bota Sot
Fotoshop apo ndërhyrje kirugjikale?! Genta Ismaili nuk njihet në foton e fundit

Mediale Vip

Fotoshop apo ndërhyrje kirugjikale?! Genta Ismaili nuk njihet në foton e fundit

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 15:54
Genta Ismaili

Disa prej personazheve publike të ekranit shqiptar kanë pranuar ndryshimet nga ndërhyrjet kirurgjikale, ndërsa të tjerat janë justifikuar me ndryshimet e ardhura nga mosha.

Dhe një nga ato është dhe këngëtarja e njohur Genta Ismajli e cila pranoi në një intervistë televizive se ajo i është nënshtruar bisturisë për zvogëlimin e gjoksit dhe pas ndërhyrjes ndihet shumë mirë me trupin e saj.

Por  në foton e fundit të pulbikuar nga ajo në Instagram këngëtarja shfaqet shumë ndryshme nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Fotoshop, operacione plastike nuk mund të themi.

Por një gjë  mund të themi që këngëtarja duket shumë bukur  me ndryshim e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat