“Ja fala”, kënga e re e Teuta Selimit - Bota Sot
“Ja fala”, kënga e re e Teuta Selimit

Mediale Vip

“Ja fala”, kënga e re e Teuta Selimit

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 00:05
Teuta Selimi

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Teuta Selimi, e ka gati projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Ja fala” dhe do të publikohet së shpejti e shoqëruar me videoklip.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku numëron mijëra ndjekës.

“Së shpejti kënga e re, Ja fala”, ka shkruar ajo sipër imazhit të publikuar.

Teuta nuk ka bërë të ditura detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat